• Kontakty
 • Reference
 • Hlavní strana
 • Vaše bezpečí je naše práce

  Automatické závory

  Reference – galerie

  Automatické závory s délkou ramene do 4 metrů

  Automatické závory s délkou ramene do 4 metrů

  Je mnoho situací kdy je závora užitečná, počínaje parkovišti, hromad- nými garážemi, prumyslové a obchodní areály a konče uzavřením slepé ulice u rodinných domů. Na obrázku vlevo vidíte řadu Signo s moderním designem, nicméně nejoblíbenější a mnohaletým provozem odzkoušené jsou závory řady WIL. K závorám je možno použít mnoho doplňků jako jsou zemní smyčky, záclonky, osvětlení ramene, fotobuňky, atd. Závory jsou vhodné i pro nepřetržitý provoz.

  Automatické závory s délkou ramene 6-8 metrů

  Automatické závory s délkou ramene 6-8 metrů

  U závor do 6-ti nebo do 8-mi metrů délky ramene je opět možno volit ze dvou řad – Signo a Wil. Obě varianty mohou být objednány v nere- zovém provedení. U větších délek ramene je vhodně použít sklopnou podpěru na rameno případně pevnou podpěru. Samozřejmě je možno použít mnoho doplň- ků jako jsou zemní smyčky, záclonky, osvětlení ramene, fotobuňky, atd. Závory jsou vhodné i pro nepřetržitý provoz.

  Automatické závory s délkou ramene do 8,5 metrů

  Automatické závory s délkou ramene do 8,5 metrů

  Závora do 8,5 metrů je elektro-hydraulický model s délkou ramene až 8,5 metrů s mnoha zajímavými doplňky. Závora je vhodna pro intenzivní provoz a je možno ji volitelně vybavit mnoha doplňky jako jsou fotobuňky, indukční smyčky, záclonky, podpěry, atd. Rozhlédněte se a určitě naše závory najdete na spoustě míst

  Napište nám

  Navštivte náš e-shop

  DF Company.cz

  Copyright © D&F Company 2011 - Odkazy

  počítadlo.abz.cz