• Kontakty
 • Reference
 • Hlavní strana
 • Vaše bezpečí je naše práce

  Kamerové systémy

  Kamerové systémy jsou významným pomocníkem v boji proti kriminalitě. V dnešní době tvoří nedílnou součást ochrany života, zdraví, majetku a mají také významný preventivní účinek. Tyto systémy se dnes využívají pro monitorování nejrůznějších objektů a pozemků, k zabezpečení obchodů, heren, muzeí, galerií, benzinových pump, parkovišť, letišť a dalších objektů a k následnému uchovávání záznamů na záznamová zařízení. S nárůstem kriminality v posledních letech se často využívají i k ochraně rodinných domů a efektivně doplňují elektronické zabezpečovací systémy.

  Kamerové systémy Kamerové systémy

  Nejdůležitější součástí celého kamerového systému je samotná kamera, resp. kamery. Na trhu je v současné době velmi široká nabídka kamer, proto je třeba na její výběr klást velký důraz. Kamery mohou být jak do vnitřního prostředí, tak do venkovního prostředí. Pokud chcete využívat kamerový systém i za tmy, Vašim nepostradatelným pomocníkem Vám bude infračervený přísvit. Obraz je z kamery přenášen pomoci kabelového vedení. Ve výjimečných případech je možné použít i bezdrátový přenos. Pro záznam obrazu z kamer slouží digitální záznamové zařízení. Záznam tak můžete sledovat živě nebo si ho později přehrát. Pokud se budete chtít vzdáleně podívat, co se právě teď před kamerami děje, stačí se připojit na internet a pohodlně sledovat obraz z kamer odkudkoli na světě. Stejně jako u vašeho domácího videa je možné k záznamovému zařízení připojit televizor. Nejběžnější variantou v současné době jsou LCD televize.

  Montujeme a dodáváme výrobky od firem LG Electronics, KT&C, AXIS, TVS, AVTECH, PINETRON, NADATEL, ATV, AVERMEDIA, NUUO, VIDEO DOMAIN TECHNOLOGIES, TRUEN, VIVOTEK, JABLOTRON, METEL. Montáže kamerových systému jsou prováděny našimi zkušenými zaměstnanci po celém území České republiky.

  Napište nám

  Navštivte náš e-shop

  DF Company.cz

  Copyright © D&F Company 2011 - Odkazy

  počítadlo.abz.cz