• Kontakty
 • Reference
 • Hlavní strana
 • Vaše bezpečí je naše práce

  Ochrana vozidel proti krádeži GSM a GPS lokalizace

  Vaše vozidlo bude v bezpečí, budete mít přehled, jestli se děti již vrátily ze školy, zaměstnanci již nebudou zneužívat pracovní doby.

  Ochrana vozidel

  Popišme si alespoň funkci při zabezpečení auta:
  Po zapojení do systému, vozidlo samo automaticky sleduje svoji polohu prostřednictvím sítě základnových stanic GSM a satelitů GPS. Jakmile dojde k neoprávněné manipulaci s vozidlem, některé z čidel dá automaticky pokyn řídící jednotce a ta se spojí s centrálou a ta jí předá údaje o své poloze - datový přenos GSM nebo GPRS.    Od toho okamžiku je vozidlo nepřetržitě sledováno. O neautorizovaném přístupu do Vašeho vozu Vás může informovat telefonát, zasílání SMS zpráv, blokaci hranic, povolání zásahové jednotky k záchraně vozidla, spuštění klaksonu a světel ve voze, zastavení motoru vozidla apod.

  ATHOS REX (CA1202/CA1802)


  Nejnovější vozidlová jednotka s mnoha jedinečnými vlastnostmi. Možnost jednoduchého zapojení do všech vozidel (bez alarmu, s alarmem, s centrálním zamykáním i bez), integrované dálkové ovládání s plovoucím kódem. Obvodová ochrana vozu a 2 další poplachové vstupy například pro náklonové a prostorové čidlo. Dále poplachový vstup zapalování a zapnutí spotřebiče. Možnost použití bezdrátových poplachových čidel - prostor, magnetický kontakt, rozbití skla. GPRS kontrola komunikace. Možnost připojení hands free sady. Integrovaný imobilizační výstup. Širší možnost komunikace se zákazníkem. Díky sofistikované komunikaci s pultem REX má tato jednotka levnější střežení. Lokalizace je prováděna pomocí sítě GSM. Používá se typicky v levnějších vozech , které jezdí málo do zahraničí, a to bud've spojení se stávajícím alarmem nebo jako samostatný alarm s aktivací vlastním dálkovým ovladačem nebo originál ovladačem.

  SATELITNÍ ATHOS REX (CA1803)

  Střežící satelitní jednotka s možností vedení knihy jízd. Nejnovější vozidlová jednotka s mnoha jedinečnými vlastnostmi. Možnost jednoduchého zapojení do všech vozidel (bez alarmu, s alarmem, s centrálním zamykáním i bez), integrované dálkové ovládání s plovoucím kódem. Obvodová ochrana vozu a 2 další poplachové vstupy například pro náklonové a prostorové čidlo. Dále poplachový vstup zapalování a zapnutí spotřebiče. Možnost použití bezdrátových poplachových čidel - prostor, magnetický kontakt, rozbití skla (snadné zabezpečení přívěsu, střešního boxu, garáže apod.). GPRS kontrola komunikace. Možnost připojení hands free sady. Integrovaný imobilizační výstup. Širší možnost komunikace se zákazníkem. Díky sofistikované komunikaci s pultem REX má tato jednotka levnější střežení. Lokalizace je prováděna pomocí satelitů GPS. V případě potřeby lze lokalizovat i podle sítě GSM. Používá se typicky ve vozech, které jezdí po celé Evropě a ve vozidlech s vyšším rizikem krádeže. Zapojení bud've spojení se stávajícím alarmem nebo jako samostatný alarm s aktivací vlastním dálkovým ovladačem nebo originál ovladačem. Umožňuje kromě běžného střežení i sledování vlastních vozidel přes internet a automatické vedení knih jízd se stahováním dat přes internet. Bluetooth výstup pro navigaci.

  REX GPS PROFI DOUBLE SECURITY (SXM30)

  Logistická satelitní jednotka s možností střežení. Starší osvědčená vozidlová jednotka s nejširším využitím a integrovanými logistickými funkcemi. Disponuje mnoha vstupy a možností GPRS komunikace. Umožňuje kromě běžného střežení i sledování vlastních vozidel přes internet a automatické vedení knih jízd se stahováním dat přes internet. Nasazení pro vozidla od vyšší střední třídy a také pro všechny aplikace s požadavkem kontroly provozu a/nebo vedení automatické knihy jízd. Používá se ve spojení s externím alarmem nebo čtečkou identifikačního čipu řidiče. Montáže GSM a GPS provádí naši zkušení zaměstnanci po celém území České republiky.

  Napište nám

  Navštivte náš e-shop

  DF Company.cz

  Copyright © D&F Company 2011 - Odkazy

  počítadlo.abz.cz