• Kontakty
 • Reference
 • Hlavní strana
 • Vaše bezpečí je naše práce

  Předokenní rolety

  Reference – galerie

  AR 37 | Předokenní rolety Troll

  Pohony pro posuvné brány o hmotnosti do 400 kg pro privátní použití

  Technické parametry

  Lamela AR 37
  AR 37
  Max šířka
  2000 mm 2500 mm
  Max plocha 5,5 m² 5,5 m²
  Hřídel Octo Ø 40 mm Octo Ø 60 mm  Výška boxu Celková výška rolety včetně horního boxu
  137 mm 1350 mm 1200 mm
  150 mm 1750 mm 1550 mm
  165 mm 2450 mm 1950 mm
  180 mm 2900 mm 2450 mm
  205 mm 4000 mm 3950 mm


  Hliníkové předokenní rolety AR 37 s polyuretanovou výplní jsou vhodné do každého okenního otvoru.

  Předokenní rolety zlepšují tepelnou ochranu okna a zvyšují tak celko- vou tepelnou bilanci budovy. Tento efekt se projeví především při instalaci předokenních rolet před okna vyplněná dvojskly.

  Další výhodou předokenních rolet je jejich mechanická odolnost proti vloupání a zabránění nežádoucích pohledů do vašeho soukromí. Chrání interier vašeho domu proti nadměrnému působení slunečních paprsků, zvyšují zvukovou ochranu až o 15 dB a stěžují pronikání prachu.

  Individuální barevná řešení vyhoví nárokům každého zákazníka. Pro pohodlné denní používání nabízíme široké spektrum pohonů pro role- tové systémy od klasického ručního ovládání po moderní elektromotory s dálkovým ovládáním. Ruční ovládání (páskové, šňůrové) je vhodné pro místnosti s několika středně velkými okny.

  Elektrické pohony s dálkovým ovládáním jsou vhodné všude tam, kde chceme zajistit maximální uživatelský komfort. Rolety tak můžete ovládat přímo z křesla, aniž byste museli přerušit sledování televize či vstávat z postele, nebo když chcete vpustit sluneční světlo do vaší ložnice. Stačí jediný stisk tlačítka a automatika otevře či zavře jednu nebo více rolet v místnosti, na jednom poschodí či v celém domě. Přesně tak, jak to právě potřebujete. Rolety lze otevírat či zavírat přesně v tu denní dobu, ve kterou se vám to nejvíce hodí.

  Časové spínače ráno vaše rolety otevřou a večer je zase zavřou. Zajistí tak přístup světla ke květinám a rostlinám uvnitř domu a vytvoří dojem, že majitelé jsou doma. V případě potřeby je možné rolety spouštět v době silného deště či větru a ochránit tak svá okna před prachem a vodou.

  Senzory počasí a teploty za vás ochotně převezmou kontrolu nad zajištěním komfortu ve vašem domě.

  Pohony a automatika od společnosti Technopark s pětiletou zárukou jsou velkorysým potvrzením kvality moderních ovládacích systémů.

  Napište nám

  Navštivte náš e-shop

  DF Company.cz

  Copyright © D&F Company 2011 - Odkazy

  počítadlo.abz.cz